خواستگاری در بالن

شهروند: «اینجا آبسرد دماوند است؛ جایی در فاصله ۶۵ کیلومتری تهران و ۵ کیلومتری جنوب جاده هراز و میان دو شهر دماوند و فیروزکوه. منطقه‌ای که از سال ۸۹ پاتوق و به نوعی ایستگاه ارایه خدمات گردشگری و تفریحی با بالن توسط چند شرکت هوانوردی تهران است که روزانه در سانس‌های مختلف بالن‌هایشان را برای برگزاری مراسم تولد، خواستگاری، عروسی، میهمانی و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه و… اجاره می‌دهند.»
1398/6/3
اخبار اجتماعی

 بلندقدترین مرد دنیا با قد ۲.۷۲ +عکس

شوک آنلاین: بلند قدترین شخصی که از نظر پزشکی بلند قدترین بودن او اثبات شده رابرت با قد ۲.۷۲ و وزن ۲۲۲ کیلو گرم به غول التون شهرت داشت اودرجوانی بخاطر پرکاری غده هیپوفیز درگذشت.
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 صید یک ماهی که دو دهان دارد! +عکس

​اقتصاد نیوز:یک زن ماهیگیر هنگام صید ماهی در دریاچه چمپلین در شمال آمریکا یک ماهی عجیب صید کرده است.
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 درس «عصر جدید» به سیستم آموزشی کشور

پیروزی نفـرات برتر مسابقـه «عصر جدید» راست‌آزمایی بزرگی به سیستم آموزشی و تربیتی کشور بود که نه تنها قادر به رشد استعداد‌های افراد در دوران تحصیل نیست بلکه هر آنچه در بطن فردی هم نهاده باشد، به مدد عناوینی، چون هدایت تحصیلی نابود می‌کند
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 عکس حسن روحانی در دوران جوانی

عکس حسن روحانی در دوران جوانی
1398/6/2
اخبار اجتماعی

 محاسبه نرخ سکه و دلار با واحد پول جدید

پس از آنکه طرح حذف چهار صفر از پول ملی ایران توسط بانک مرکزی تهیه و در هیات وزیران به تصویب رسید، دیروز (۳۰ مرداد) رئیس‌جمهور این طرح را در قالب لایحه‌ای با یک فوریت به مجلس شورای اسلامی فرستاد.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 به نام تولید به کام کارمندان بانک!

ماجرا از این قرار است که امسال برخی از موجران در مدت کوتاه دو، سه ماهه پس از عقد قرارداد، دوباره به مشاوران املاک مراجعه کرده و ملک خود را در بازار اجاره عرضه کرده‌اند.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 ناصر احمدی گوینده خبر و دوبلاژ امروز پنجشنبه ۳۱مرداد درگذشت.

به گزارش ثریا ناصر احمدی گوینده خبر و دوبلاژ بامداد امروز پنجشنبه ۳۱مرداد درگذشت. ناصر احمدی متولد ۱۳۲۳ در دامغان و دوبلور و گوینده رادیو بود.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 دستور رئیس جمهوری برای کنترل نرخ ارز

علی ربیعی گفت: بر این اساس رئیس جمهوری، دستور انجام اقدامات لازم برای کنترل نرخ ارز راصادر کردند که به معنای مقابله با توطئه آمریکا و مقابله با دسیسه‌های دشمنان بود.
1398/5/31
اخبار اجتماعی

 آزادی ۲۸۰ زندانی جرائم غیر عمد باهمت سازمان اوقاف در روز عید غدیر

همزمان با عید سعید غدیر تعداد ۲۸۰ زندانی جرائم غیرعمد با همت سازمان اوقاف و امور خیریه آزاد می‌شوند.
1398/5/28
اخبار اجتماعی

 مزاحم اینترنتی زن‌دایی از آب درآمد

به گزارش شرق، سرهنگ حسین صادقی رئیس پلیس فتای استان سمنان گفت: در پی طرح شکایتی به پلیس فتا مبنی بر مزاحمت تلگرامی و هتک حیثیت در شبکه اجتماعی تلگرام، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با ثبت اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.
1398/5/27
اخبار اجتماعی

 آشنایی با مفهوم کاربردی «ضمان درک»

اگر مال فروخته‌شده قبل از تسلیم بدون تقصیر و اهمال از طرف بایع تلف شود بیع خود به خود منتفی می‌شود و ثمن باید به مشتری پس داده شود؛ مگر اینکه بایع برای تسلیم، به قاضی یا قائم‌مقام او رجوع کرده باشد که در این‌صورت تلف از مال مشتری خواهد بود.
1398/5/27
اخبار اجتماعی

 واکنش مولانا، سعدی و نیما یوشیج به مدیر شبکه سه!

اظهار نظر یکی از مدیران تلویزیون که گفته به شکستن بت‌هایی مثل شاملو ادامه می‌دهیم و همچنین اصلاح مجسمه‌های میدان کُشتی در جویبار، سوژه طنز «شهرونگ» شد.
1398/5/27
اخبار اجتماعی

 قیمت مسکن در تهران سرسام آور است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، قیمت مسکن در پردیس حدود ۵۰۰ درصد، در پرند حدود ۲۰۰ درصد و در هشتگرد ۱۰۰ تا ۱۵۰ درصد نسبت به قبل از نوسانات بازار مسکن افزایش یافته که در مواردی از میانگین رشد قیمت مسکن تهران نیز فراتر رفته است. البته قیمت خانه در تهران نسبت به سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۲۱۵ درصد رشد کرده و شواهد گویای توقف رشد قیمت در کلانشهر تهران است. با لحاظ این واقعیت که معمولا رشد قیمت در شهرهای اطراف پایتخت با فاصله زمانی از شهر مادر رخ می‌دهد، می‌توان نتیجه‌گیری کرد که قیمت مسکن در دو شهر پرند و هشتگرد معقول است اما در پردیس حباب دارد.
1398/5/25
اخبار اجتماعی

 پوریا پور سرخ و فراری 180میلیون دلاری

شوک: تصویری از سالار آقاخانی کنار پوریا پورسرخ که متهم به قاچاق بیش از ۱۸۰ میلیون دلار بوده و هم اکنون فراری است. سالار آقاخانی از متهمان مطرح و به نام پرونده ارزی که کیفرخواستش به همراه پرونده عراقچی و سیف به دادگاه رفته، متواری است. سالار آقاخانی ۲۸ساله به ارز به میزان ۱۵۹میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و ۲۰ میلیون و ۵۰۰هزار یورو متهم است.
1398/5/25
اخبار اجتماعی

121438

آمار بازدید

344

پزشک جدید

21182

تعداد پزشکان

263

دسته بندی پزشکان