چرا بزرگسالان دچار عفونت گوش می شوند؟

عفونت گوش در بزرگسالان می تواند منجر به عواقب جدی شود ، از جمله کاهش شنوایی در صورت عدم کنترل. یک عفونت درمان نشده ممکن است در سایر نقاط بدن نیز گسترش یابد.برخی از موقعیت ها و اقدامات برخی از افراد را بیشتر از سایرین در معرض خطر عفونت گوش قرار می دهد. با این وجود چندین مرحله وجود دارد که می تواند در جهت پیشگیری و درمان آن مفید باشد. در این مقاله درباره آنها بیشتر بدانید.
1398/10/28
گوش-حلق-بینی

 چه عواملی باعث خونریزی گوش می شود؟

خونریزی گوش تا زمانی که افراد درمان به موقع و مناسب را دریافت کنند، بدون عوارض طولانی بوده و برطرف خواهد شد، اما در مواردی که علت خونریزی عفونت یا آسیب شدید باشد، فرد ممکن است شنوایی خود را از دست بدهد و به مشکلاتی مانند عدم تعادل دچار شود. در ادامه با درمان و علائم خونریزی گوش آشنا شوید
1398/10/15
گوش-حلق-بینی

 چه عواملی باعث ایجاد خارش در گوش و گلو می شود؟

خارش گوش و گلو می تواند علائم بیماریهای مختلفی از جمله آلرژی و سرماخوردگی باشد.خارش گوش‌ها و گلو درد می‌تواند باعث ناراحتی بسیاری شود، و می‌تواند روزمان را تیره کند. دلایل و درمان‌هایشان را در این مقاله پیدا کنید.
1398/10/14
گوش-حلق-بینی

 جراحی زیبایی بینی- قبل و بعد از "عمل بینی" چه انتظاری باید داشته باشید؟

عمل بینی (از نظر فنی رینوپلاستی ) عمل جراحی روی بینی است تا بتواند شکل خود را تغییر داده یا عملکرد آن را بهبود بخشد.با ما همراه باشید تا برخی نکات جراحی زیبایی بینی را بدانید.
1398/7/30
گوش-حلق-بینی

 جاذبه برتر گردشگری در تانزانیا

تانزانیا محل زندگی برخی از معروف ترین پارک های ملی آفریقا و جاذبه های طبیعی از جمله کوه با شکوه کلیلیمانارو است. در نتیجه ، محبوب ترین کارهایی که در تانزانیا انجام می شود و دلیل بازدید بسیاری از مردم از این کشور ، ماجراهای مربوط به سافاری ها و حیوانات وحشی است .
1398/5/31
گوش-حلق-بینی

 اگر به روسیه مسافرت کردید این کیک هارا امتحان کنید

یکی از بهترین قسمت‌های شکم گردی در مقصد‌های مختلف، چشیدن طعم شیرینی‌های مختلف و خوشمزه‌ی آن کشور است. هر شیرینی حاصل حس خوب یک آشپز است که توانسته در بهترین شرایط و با استفاده از موادی ساده و کم، یکی از خوشمزه‌ترین‌ها را به وجود آورد. با توجه به این که در فصل سفر به روسیه هستیم، واقعا حیف است که به این کشور برویم و در شکم گردی‌های خود سراغ شیرینی‌های معروف روسیه نرویم. به همین خاطر در این مطلب می‌خواهیم تا لیستی از بهترین‌ها از شیرینی‌های معروف روسیه را برای شما بیاورییم. با 118 مشاغل همراه باشید.
1398/5/26
گوش-حلق-بینی

 کشور های مناسب خانم ها

امروز در 118 مشاغل قصد داریم شما را با بهترین کشورها برای زندگی کردن خانم ها آشنا کنیم، با توجه به آمارها خیلی تعجب آور نباید باشد که کشورهای اسکاندیناویایی در سال 2018 نامزد بهترین کشورها برای زندگی خانم ها شدند. کشور های اروپای شمالی اغلب به عنوان کشورهایی یاد می شوند که از لحاظ شادی در رتبه و جایگاه بسیار بالایی قراردارند. این ها همه به این دلیل است که این کشورها اغلب از امکانات رفاهی و اجتماعی رایگان برخوردارند. همچنین مطالعات نشان داده است که این کشورها از افراد مسن جامعه نیز بسیار بیشتر از دیگر کشور ها مراقبت می کنند و شرایط رفاهی بهتری را برای این افراد به ارمغان می آورند.
1398/5/26
گوش-حلق-بینی

 خودتان یک هواشناس باشید

هواشناسی یکی از آموزه‌های مهم پیشاهنگی هم هست و گاهی همین مهارت می‌تواند جان یک گروه را از مرگ نجات دهد.
1398/5/24
گوش-حلق-بینی

 این باغ های ایران را حتما باید ببینید

خسته از گشت‌وگذار در شهری شلوغ به جایی می‌رسیم که سرسبز و پرگل است و انگار متعلق به این دنیا نیست. انگار ما را از آن جایی که بودیم، برداشته‌اند و در جای متفاوتی زمین گذاشته‌اند که میانه‌ای با این دنیا ندارد. بیشتر باغ‌ های ایران این شکلی‌اند.
1398/5/23
گوش-حلق-بینی

 بررسی 8 گوهرکه برای انسان ها مفید است

گرچه هنوز علم بشر به آن درجه نرسیده است که بتواند تمام این خاصیت‌ها را کشف و توجیه کند اما در این صورت هم می‌توانیم با استناد به احادیثی که از معصومین(ع) به دست‌مان رسیده، مطمئن شویم تعداد زیادی از گوهرهای اطرافمان، تاثیراتی دارند که ما از آن‌ها غافلیم.
1398/5/12
گوش-حلق-بینی

 درسفر به بلغارستان چه غذاهایی بخوریم؟

غذاهای بلغاری با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارند نوعی غذای اروپای شرقی به حساب می‌آیند که از آشپزی ترکی و یونانی هم تأثیر گرفته‌اند. در سفر به بلغارستان و شهرهای آن از جمله وارنا می‌توانید متوجه تنوع غذایی این کشور شوید و در کنار غذاهای محلی می‌توانید انواع غذاهای دریایی، ترکی، یونانی و انواع فست فود را در رستوران‌های آن پیدا کنید.در این مقاله همراه118 مشاغل مشهد باشید. بلغاری‌ها با مهمان‌نوازی و با سرو غذاهای محلی که رنگ و طعم بی‌نظیری دارد، از گردشگران میزبانی می‌کنند. لبنیات بخش مهم غذاهای بلغاری است و مردم این سرزمین علاقه خاصی به لبنیات دارند. نکته جالب در غذاهای این منطقه حفظ تعادل بین گوشت، سبزیجات و لبنیات است و آن چیزی است که شما می‌توانید از غذای بلغاری انتظار داشته باشید و آن را نسبت به غذاهای محلی دیگر سرزمین‌ها متمایز می‌کند.
1398/5/6
گوش-حلق-بینی

 فعالیت های فرهنگی شهرداری ونکوور در کانادا

امروزه، اغلب شهرداری‌های موجود در کلان‌شهرهای بزرگ جهان دارای اهداف چندگانه فرهنگی، اجتماعی، مدیریتی، اقتصادی و زیست‌محیطی هستند که توجه به تمامی این اهداف و وظایف، ناظر بر توسعه متوازن و پایدار شهری است. یکی از مسئولیت های شهرداری‌های مختلف دنیا، پرداختن به فرهنگ عمومی و ابعاد مختلف آن است. حال ممکن است این موضوع به اشکال مختلف و با شدت و حدت متفاوتی آورده شده باشد. گاه، فرهنگ از نظر مدیران شهرداری چنان پررنگ است که در برنامه راهبردی شهرداری اهمیت ویژه‌ای به آن شده است و سخن از پایتخت فرهنگی به میان آمده است. برنامه‌های انجام‌شده درباره فرهنگ از طیف مختلفی برخوردار است، از مدیریت کتابخانه‌ها گرفته تا برگزاری جشن‌ها و فستیوال‌های مختلف.
1398/4/31
گوش-حلق-بینی

216811

آمار بازدید

208

پزشک جدید

21421

تعداد پزشکان

262

دسته بندی پزشکان