13 روش طبیعی کاهش فشارخون را بدانید

فشار خون بالا یک وضعیت خطرناک است که می تواند به قلب شما آسیب برساند.در ادامه با 15 روش طبیعی کاهش فشارخون آشنا شوید
1398/9/22
قلب و عروق

 سلامت قلب-چند مواد مغذی فوق العاده سالم برای قلب

بیماری قلبی تقریباً یک سوم مرگ و میرها را در سرتاسر جهان تشکیل می دهد در اینجا چند ماده غذایی وجود دارد که شما باید از آنها بخورید تا سلامت قلب شما به حداکثر برسد.
1398/9/8
قلب و عروق

 کلسترول بالا چه علائمی به همراه دارد"عوارض" آن را بدانیم

کلسترول چربی مضر موجود در خون می باشد که ممکن است روی دیواره ی رگ ها رسوب کند و امکان مسدود شدن رگ ها، پر فشاری خون و سکته را افزایش دهد.در این مقاله عوامل و عوارض کلسترول را بخوانید
1398/8/11
قلب و عروق

 نحوه تشخیص و درمان حمله قلبی را بدانید؟

نارسایی قلبی یک وضعیت جدی است که در آن قلب به طور مؤثر خون در بدن نمی رساند.حمله قلبی اغلب برای ایست قلبی اشتباه گرفته می شود . در حالی که هر دو در موارد اضطراری پزشکی هستند ، حمله قلبی انسداد شریان منجر به قلب است
1398/8/10
قلب و عروق

 علائم واریس را بدانید-واریس چه عوارضی به همراه خود دارد؟

رگهای واریسی رگهای بزرگ و متورم هستند که غالباً روی پاها و پاها ظاهر می شوند. آنها هنگامی اتفاق می افتند که دریچه های موجود در رگها به درستی کار نکنند ، بنابراین خون به طور مؤثر جریان نمی یابد.در ادامه درباره واریس بدانید که:
1398/8/8
قلب و عروق

 تعدادی فیلم در مورد نحوه انجام آنژیوگرافی

در این قسمت سعی شده است تا تعدادی از عمل های آنژیوگرافی که در سایت پزشکان خوب و توسط پزشک و متخصص قلب و عروق انجام شده است ، آورده شود.
1398/7/30
قلب و عروق

 مزایا و عوارض آنژیوگرافی قلب-آنژیوگرافی قلب چیست؟

آنژیوگرافی برای اولین بار در دنیا از طریق شریان کشاله ران (شریان فمور)انجام گرفت. از این روش امروزه نیز استفاده می شود اما آنژیوگرافی از طریق شریان رادیال ( شریان مچ دست ) به مرور رواج چشمگیری در دنیا داشته است.در این مقاله قصد داریم در مورد مزایا و معایب آنژیوگرافی قلب پزشک خوب و متخصص قلب و عروق صحبت کنیم
1398/7/30
قلب و عروق

 دلیل تیرکشیدن قلب-علت سوزش و دردهای قلبی چیست؟

تیر کشیدن و درد درقفسه سینه و قلب جزو علایم مهمی است که باید به متخصص قلب و عروق مراجعه کرد.اما این نشانه نمی تواند به تنهایی عامل حمله قلبی باشد.در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم علت تیر کشیدن قلب چیست
1398/7/29
قلب و عروق

 تپش قلب از چیست؟

افراد کمی هستند كه تا به حال تپش قلب را تجربه نکرده باشد. این احساس بیشتر هنگام استرس و اضطراب، قبل از امتحان‌ها و ملاقات‌های مهم و هنگام بی‌خوابی‌های شبانه ایجاد می‌شود و در خانم‌ها هم شايع‌تر است. اما گاهی اوقات این ضربان سریع و کوبنده قلب مدت بیشتری باقی می‌ماند و به اضطراب و نگرانی‌مان می‌افزاید. در ادامه با 118 مشاغل پزشکی همراه باشید
1398/6/30
قلب و عروق

 فشار خون و عوارض آن

فشار خون بالا (که به آن HBP یا فشار خون بالا نیز گفته می شود) وقتی فشار خون شما ، یعنی نیروی خون در رگ های خونی شما جریان داشته باشد ، به طور مداوم بسیار زیاد است. در مورد فشار خون بالا بیشتر بدانید .
1398/6/3
قلب و عروق

 آشنایی با برند هالیستر (Hollister)

تاریخچه برند: توسط شرکت مادر Abercrombie و شرکت Fitch ایجاد شده است. و بین 14 تا 18 سال برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است. story داستان اصلی توسط Abercrombie برای بهبود تصویر برند ساخته شده است ، به عنوان مثال جان ام هالیستر و عشق او به کالیفرنیا ، بعداً توسط جان هالیستر جونیور و معرفی لباس های گشت و گذار به دست گرفت. - این داستان در دسترس عموم نیست اما به ایجاد تجربه خرید تئاتری که فروشگاه ها در سراسر جهان ارائه می دهند کمک می کند. تعداد زیادی از لباس های آنها شامل تاریخ 1922 ، یعنی تاریخ هالیستر در زمان تأسیس است. به عنوان مثال در برچسبها از آن استفاده می شود اما در بعضی شرایط از آن به عنوان آثار هنری و طراحی روی تی شرت استفاده می شود.
1398/6/1
قلب و عروق

 چگونه عطر خوب را انتخاب کنیم

انتخاب یک عطر خوب ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. با وجود تنوع و رایحه‌های فراوان، اینکه بخواهید فقط یک عطر معمولی را انتخاب کنید کار دشواری نخواهد بود. به راحتی می‌توانید به یک مغازه عطر فروشی رفته و عطر‌های مختلف را روی دست‌تان تست کنید.
1398/5/31
قلب و عروق

 رویکرد های ازدواج

به نظر می رسد هنگام ازدواج دو راه متفاوت از تفکر وجود دارد. برای مدت طولانی ، مفهوم "سنگ بنای" بسیار مورد قبول بوده است. این رویکرد ، ازدواج را پایه و اساس زندگی بزرگسالان می داند. ازدواج قبل یا هنگام وقوع سایر نقاط عطف مهم زندگی ، مانند پیشرفت تحصیلی یا شغلی رخ می دهد. یک نگرش "سنگفرش" به ویژه در مورد جمعیتی 18 - 33 ساله ، که به " هزاره ها " نیز معروف است ، در حال حاضر در جریان است. این در مورد به تعویق انداختن ازدواج تا رسیدن به اهداف اصلی شخصی است. تحقیقات انجام شده از دانشکده زندگی خانواده دانشگاه بریگام جوان ، نسل های جوان را در برابر رویکرد سنگفرش به ازدواج به دلایل مختلف هشدار می دهد.
1398/5/31
قلب و عروق

 چگونه از آب رفتن لباس ها جلوگیری کنیم؟؟

حتماً برای شما هم پیش آمده که بعد از شستن یکی از لباس‌های محبوبتان مشاهده کنید که سایزش تغییر کرده، کوچک شده و به مقدار زیادی آب رفته است. در این شرایط متأسفانه مجبور می‌شوید از این لباس خداحافظی کنید و آن را به فرد دیگری ببخشید.
1398/5/30
قلب و عروق

 تجاوز به عنف و مجازات آن

مجازات تجاوز به عنف در صورت وجود شرایط مقرر در قانون و امکان اثبات آن، اعدام زانی است. در این مطلب به بررسی جنبه‌های مختلف این جرم و مجازات آن می‌پردازیم.
1398/5/28
قلب و عروق

216718

آمار بازدید

208

پزشک جدید

21421

تعداد پزشکان

262

دسته بندی پزشکان