آیا عفونت ادراری (UTI) مسری است؟علائم "عفونت اداری" را بدانید

عفونت ادراری یاUTI هنگامی اتفاق می افتد که باکتری های موجود در قسمتهای دستگاه ادراری از جمله مجرای ادرار ، مثانه ، مجرای ادرار و کلیه ها آلوده شوند.در ادامه بخوانید که..
1398/8/15
کلیه و مجاری ادراری

 چه چیزی می تواند باعث گلبول های قرمز خون در ادرار شود؟

RBC در ادرار می تواند نشانگر مشکلی در مجاری ادراری باشد. اگر فردی خون در ادرار خود را کشف کرد ، باید با ارائه دهنده خدمات درمانی خود تماس بگیرد. اگر یک آزمایش وجود RBC را در ادرار تأیید کند ، یک پزشک احتمالاً می خواهد آزمایش های بیشتری را انجام دهد تا بفهمد چه چیزی باعث ایجاد آن می شود. اغلب ، علت قابل درمان است.
1398/8/15
کلیه و مجاری ادراری

 سرطان پروستات چگونه بر رابطه جنسی تأثیر می گذارد؟

در این مقاله ، ما توضیح می دهیم که چگونه سرطان پروستات می تواند بر رابطه جنسی تأثیر بگذارد و نکاتی را در مورد چگونگی حفظ زندگی جنسی سالم در این مدت ارائه دهد.
1398/8/12
کلیه و مجاری ادراری

 چه عواملی باعث ایجاد درد شکم و ادرار دردناک می شود؟

درد همراه با ادرار کردن نیز معمولا زمانی رخ می دهد که در بافت یا یکی از اندام های دستگاه ادراری دچار عفونت و یا التهاب شده باشید.در این مقاله با همراه باشید تا علائم درد شکم و ادرار دردناک را بدانید
1398/8/7
کلیه و مجاری ادراری

 چرا ادرار گرم است؟نگه داشتن ادرار چه ضرری برای بدن دارد؟

ادرار گرم معمولاً منعکس کننده دمای هسته بدن است. اگر به دلیل تب ، ورزش و یا در آب و هوای گرم ، گرم هستید ، احتمال اینکه ادرار شما نیز گرم باشد ، هست،در ادامه علائم ادرار گرم را بدانید
1398/8/7
کلیه و مجاری ادراری

 علائم سنگ کلیه-چگونه تشخیص بدهیم سنگ کلیه داریم؟

کلیه ها دو عضو لوبیا به شکل تقریباً 10 سانتی متر (4 اینچ) هستند. آنها به سمت قسمت پشت شکم در دو طرف ستون فقرات قرار دارند. کلیه ها مواد زاید را از خون خارج می کنند. سپس خون تمیز دوباره به بدن منتقل می شود و پس از شستشو ، مواد زائد از بدن خارج می شود.
1398/7/27
کلیه و مجاری ادراری

216776

آمار بازدید

208

پزشک جدید

21421

تعداد پزشکان

262

دسته بندی پزشکان